Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

10 lecie BROOKLYN

Aktualności > 2010/2011 > LISTOPAD

Zaginął zespół BROOKLYN?!


Tancerze zostali porwani???
Na poszukiwania musi wyruszyć ekipa doświadczonych detektywów?!
NIE, PROSZĘ PAŃSTWA!!!

To tylko założenia scenariusza spektaklu muzycznego zatytułowanego „Kota w butach i Brooklynu baśniowe przygody”, który uświetnił uroczyste obchody 10-lecia zespołu tanecznego BROOKLYN prowadzonego przez nauczycielkę wychowania fizycznego w naszej szkole – panią Marzenę Anton.
10 lat to naprawdę „kawał czasu”: chwile wytężonej pracy, chwile zwątpienia, ale też chwile sukcesów i olbrzymiej satysfakcji z tego, że tak wytężona praca „owocuje” młodymi, zdolnymi ludźmi!!! Przekonali się o tym wszyscy Ci, którzy przybyli na przedstawienie!!!
W piątek – 5 listopada 2010 roku - sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji wypełniła się absolwentami naszej szkoły, którzy niegdyś tańczyli w BROOKLYNIE; rodzicami i członkami rodzin aktualnych tancerzy, zaproszonymi gośćmi.
Spotkanie z tańcem, wspaniałą grą aktorską gimnazjalistów wcielających się w role m. in. Baltazara Gąbki, Smoka wawelskiego, Szpiega z Krainy Deszczowców, Sprzedawcy Lalek, Olbrzyma zachwyciła wszystkich widzów i wywołała naprawdę wielkie emocje i chwile wzruszenia. Myślimy, że przedstawienie, którego scenariusz opracowała pani Ewa Kantor, choreografie wszystkich tańców opracowane przez panią Marzenę Anton, scenografia sali widowiskowej i sali recitalowej przygotowana przez: pana Ireneusza Józefczuka, panią Agnieszkę Barszczyk, panią Małgorzatę Graban, panią Jadwigę Kranc, panią Lucynę Spes, panią Marię Żyburę stały się wspaniałym uwieńczeniem dotychczasowej pracy dzieci i młodzieży.
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I NASTĘPNYCH … NASTU… DZIESIĘCIU …. LAT!!!!
WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO PRZYGOTOWANIA UROCZYSTOŚCI: RODZICOM, SPONSOROM, OPIEKUNOM DZIĘKUJEMY!!!!

ZDJĘCIA W GALERII

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego