Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Akcja krwiodawstwa

Aktualności > 2009/2010

AKCJA  KRWIODAWSTWA


W sobotni ranek i wczesne popołudnie - 24 kwietnia - korytarze naszej szkoły rozbrzmiewały echem rozmów odwiedzających nas mieszkańców miasta i gminy Chojnów, którzy zechcieli wziąć udział w akcji zbiórki krwi. Naszymi gośćmi zostali pracownicy Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, którzy znają naszą szkołę z zeszłorocznej akcji, podczas której zebrano 11 litrów krwi.
W tym roku, jak i w poprzednim, honorowym patronatem naszą akcję objęła Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

W TYM ROKU DZIĘKI BARDZO DUŻEJ FREKWENCJI  UCZESTNIKÓW AKCJI
ZEBRANO AŻ 18,5 LITRA KRWI!!!
GORĄCO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZECHCIELI POŚWIĘCIĆ WOLNY DZIEŃ
I WŁĄCZYĆ SIĘ DO TAK SZCZYTNEJ AKCJI!!!


DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM T.O. RCKiK, którzy swoim profesjonalizmem i dużymi umiejętnościami organizacyjnymi zadziwiały wszystkich obecnych.
Podziękowania kierujemy też w stronę nauczycielek klasy specjalnej – Pań: Marty Cuch, Jadwigi Kranc, które wraz ze swoimi uczniami i grupą gimnazjalistek z klas III wykonały z masy solnej przepiękne serca, które jako dar „Serce-sercu” zostały wręczone każdemu dawcy.
Organizatorzy akcji: Dyrekcja szkoły, Pedagog szkolny, nauczyciele dziękują wszystkim gimnazjalistom, którzy poświęcili wolny czas i pomogli w przygotowaniach „zaplecza” medycznego w klasach; pracowali jako „obsługa” akcji!!!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego