Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

DENG DENG

Aktualności > 2013/2014 > MARZEC

Kolejny sukces naszych GIMNAZJALISTÓW!!!


20 marca 2014r. w czwartek uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wzięli udział w konkursie języka angielskiego i niemieckiego pod nazwą DENG DENG, organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Wśród uczestników konkursu znalazło się 18 uczniów naszej szkoły. Łącznie w konkursie wzięło udział ponad 70 uczniów z gimnazjów i szkół średnich. Miło nam zakomunikować, że nasza uczennica z klasy 3A Julia Silldorff zajęła I miejsca w konkursie języka niemieckiego i w nagrodę otrzymała tablet. Natomiast Gabriela Kur z klasy 2A została wyróżniona wśród najlepszych gimnazjalistów w konkursie języka angielskiego i również otrzymała ciekawe nagrody książkowe.
Zarówno zwycięzcom i wyróżnionym, a także wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach językowych i nie tylko!!!
Słowa podziękowania i gratulacje należą się także nauczycielkom, Pani Marioli Jakusik-nauczycielce j. angielskiego i Gabrieli Seweryniak-nauczycielce j. niemieckiego, za przygotowanie uczennic do konkursu.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego