Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Jestem bezpieczny...

Aktualności > 2013/2014 > KWIECIEŃ

Dolnośląski Konkurs „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”-Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie w Finale Wojewódzkim!


29.04.2014 r. w 4 miastach jednocześnie: we Wrocławiu, Legnicy, Lwówku Śląskim i Ząbkowicach Śląskich odbyły się etapy rejonowe Dolnośląskiego Konkursu dla szkół podstawowych i gimnazjalnych: „Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze”. Organizatorem konkursu jest Dolnośląska Rada do spraw Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Wojewódzka Komenda Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zagadnień:
1. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
2. Pierwsza pomoc.
3. Zapobieganie pożarom.      
4. Prewencja Ogólna.  

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie w składzie: Weronika Bielecka, Jowita Klimkiewicz i Julia Kopeć zajęły I miejsce w konkursie rejonowym w Legnicy i tym samym zakwalifikowały się do Finału Dolnośląskiego.

Wyniki rejonu legnickiego :
I miejsce: Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
II miejsce: Gimnazjum w Męcince
III miejsce: Gimnazjum w Serbach

Zdjęcia dostępne są pod adresem:  http://legnica.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/jestem-bezpieczny-w-domu-w-szkole-i-na-drodze-zdjecia,2254110,galeria,t,id,tm.html#material-artyk ul 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego