Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Konkurs Kolęd

Aktualności > 2011/2012 > GRUDZIEŃ

KONKURS KOLĘD I STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH - ANNO DOMINI 2011


W środę - 21 grudnia, w auli szkoły odbyła się kolejna już edycja dorocznego Konkursu Kolęd i Stroików Świątecznych. Nad sprawnym przebiegiem eliminacji konkursowych oraz samego konkursu czuwały Panie: Barbara Karasek oraz Danuta Górska, które zadbały o to, by była to możliwość wewnętrznego przygotowania się do świąt.

Zawsze jest to dla społeczności szkolnej znak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i dzięki wspaniałym artystycznym wykonaniom kolęd i pastorałek wszyscy wprowadzeni zostają w atmosferę wspólnego kolędowania, życzliwości i zrozumienia. Zgromadzeni w auli naprawdę z wielką uwagą wysłuchali nie tylko śpiewów swoich rówieśników, ale też muzycznych interpretacji kolęd w wykonaniu uczniów z różnych klas: Anety Lipy z klasy III b, Patryka Krische z klasy II b,  Klaudii Hołowacz z klasy I e oraz Dawida Łukaszczuka z klasy I a.

Tegoroczni laureaci Konkursu Kolęd: III miejsce - Karolina Haniecka z klasy II d, II miejsce - Patrycja Malik z klasy I c, I miejsce - Małgorzata Szklarz. Laureaci Konkursu Stroików - III miejsce - klasa I b, II miejsce - klasa II e: Magdalena Czarny, I miejsce - klasa III a.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego