Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

O XVIII Edycji Festiwalu

Aktualności > 2010/2011 > LUTY

O XVII EDYCJI  FESTIWALU "ŚPIEWAM I TAŃCZĘ" !!!


9. lutego 2011 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chojnowie już po raz 17. odbył się finał Festiwalu "Śpiewam i Tańczę" przygotowany przez uczniów i absolwentów (!!!) naszej szkoły pod opieką Pań: Danuty Górskiej i Małgorzaty Potaczały. Po raz kolejny licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać wielki zapał gimnazjalistów oraz ich umiejętności, które jak co roku - tradycyjnie już - były na naprawdę wysokim poziomie!!! Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie, jak w latach poprzednich, sami przygotowali swoje prezentacje: zadbali o ich wyraz artystyczny, pracowali nad stroną techniczną. Dlatego naprawdę zadziwia pozytywnie ich zaangażowanie i olbrzymi zapał.
Wielkimi atrakcjami  tegorocznej edycji festiwalu okazały się występy naszych absolwentów: duetu: Karoliny Serkies oraz Łukasza Sypienia, solowy występ - show Łukasza Sypienia oraz WYSTĘPY NOWO POWSTAŁYCH NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY ZESPOŁÓW: muzycznego TRIO oraz zespołu tańca towarzyskiego.
Konkursowa formuła widowiska pozwoliła na wyłonienie laureatów I, II i III miejsca w kategorii: Taniec, Piosenka. Za najlepszych wokalistów uznani zostali: Małgorzata Haniecka z kl. II b - I miejsce;  Tomasz Grabowiecki z kl. I e - II miejsce;  Alina Żybura z kl. II d - III miejsce.
Zdobywcami I miejsca w kategorii Taniec zostali uczniowie klasy III b. II miejsce zdobyli uczniowie klasy III e, a na III miejscu uplasowały się uczennice z klasy I b. Nagroda publiczności powędrowała w tym roku do uczniów klasy III e. GRATULUJEMY!!!
Gratulujemy także uczniom szkół podstawowych, którzy wzięli udział w ogłoszonym na konferencji ekologicznej przez naszą szkołę konkursie na sprawozdanie z zorganizowanej na terenie swojej szkoły zbiórki elektrośmieci: laureatom II miejsca - uczniom ze Szkoły Podstawowej w Budziwojowie i Szkoły Podstawowej nr 4 oraz zwycięzcom - uczniom ze Szkoły Podstawowej w Okmianach!!!
ZDJĘCIA W GALERII!!!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego