Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Święta, święta...

Aktualności > 2013/2014 > GRUDZIEŃ

Święta, święta...


Magiczny, przedświąteczny czas w naszej szkole to tradycyjnie już: Konkurs Kolęd i Stroików Świątecznych organizowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pań: Barbary Karasek, Danuty Górskiej oraz Jasełka szkolne przygotowywane przez Panią Izabelę Puterę.

Tegoroczny Konkurs Kolęd i Stroików Świątecznych przeprowadzony 19 grudnia 2013 r. oprócz oczywiście występów solistów i zespołów oraz oceny przygotowanych przez uczniów stroików owocował w podniosłe momenty wręczania nagród nie tylko w tym konkursie, ale też w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Fundacji Banku Ochrony Środowiska pn. "Nakręć się na zdrowie", w którym wzięła udział 10.osobowa grupa uczniów "Zdrowo Nakręconych" pod opieką Pani Małgorzaty Potaczały. W I etapie konkursu uczniowie zajęli 24. Miejsce w Polsce (na 84 zgłoszone zespoły), w II zaś etapie miejsce 16!!!
Dyrektor szkoły wraz z Panią Ewą Kantor - opiekunką Szkolnego Koła Fotograficznego wręczył także nagrody w tegorocznej edycji konkursu.
A potem przyszedł moment na nagrodzenie występów wszystkich uzdolnionych muzycznie. Wspólne kolędowanie po raz kolejny połączyło zgromadzoną w auli szkolną społeczność.
Jasełka szkolne odbyły się 20 grudnia 2013 roku i ich scenariusz zogniskowany był wokół tematyki RASIZMU, a także nierozerwalnie z nim związanych haseł: TOLERANCJI, AKCEPTACJI.
Miłe podczas tych szkolnych uroczystości są wizyty naszych Absolwentów, których przygotowane występy stają się dla nas wspaniałymi prezentami.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego