Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Witaminy

Aktualności > 2010/2011 > GRUDZIEŃ

Ponownie "Zdrowie stało się interesem wszystkich" w naszej szkole!!!


Tegoroczna akcja promująca zdrowy styl życia w naszym gimnazjum przebiegła pod hasłem "Jedz smacznie i zdrowo"!!! W myśl założeń akcji edukacyjnej  przeprowadzanej na terenie całego kraju dzięki Federacji Polskich Banków Żywności i marce Winiary, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych uczniowie odświeżyli sobie wiadomości o zasadach prawidłowego i smacznego odżywiania, o roli aktywności fizycznej dla funkcjonowania organizmu.

Przepięknie ustrojona aula szkoły, kanapki przygotowane przez Mamy z Rady Rodziców dla 400. uczniów!!!, prelekcje edukacyjne, postery z hasłami zwróciły uwagę wszystkich członków społeczności szkolnej na problematykę racjonalnego odżywiania się.
DZIĘKUJEMY: Firmie "Eko" za nieocenioną pomoc w zgromadzeniu odpowiedniej ilości produktów spożywczych do przygotowania śniadania; Giełdzie warzywnej w Legnicy za przekazanie warzyw i owoców tak chętnie przez uczniów skonsumowanych (patrz: FOTO!!!), pielęgniarce szkolnej - p. Bożenie Pawłowskiej za pomoc merytoryczną i wsparcie dekoracyjne; nauczycielom wychowania fizycznego: p. Alinie Bujak, p. Piotrowi Kaczmarskiemu, Radzie Rodziców i MAMOM, które od wczesnego bardzo poranka przygotowały dla wszystkich śniadanie, p. Barbarze Karasek i p. Marianowi Karaskowi za przygotowanie "kulinarnych atrakcji" (przesmacznych kiełek!!!), gimnazjalistom, którzy wyhodowali rzeżuchę - o nieocenionych walorach smakowych, dekoracyjnych i zdrowotnych, paniom: Elżbiecie Sołtysiak, Małgorzacie Graban, Agnieszce Barszczyk, Jadwidze Kranc za wsparcie logistyczne.

Zdjęcia w galerii

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego