Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Zdolni są wśród nas

Aktualności > 2012/2013 > MARZEC

Zdolni są wśród nas!!!

Wojewódzki konkurs "zDolny Ślązak Gimnazjalista", skierowany do wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa dolnośląskiego, realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień, a jego organizatorem jest Dolnośląski Kurator Oświaty przy współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu i Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu.
Uczniowie naszej szkoły, jak co roku przystąpili do szkolnych, a następnie powiatowych etapów konkursu, odbywających się w  trzech blokach: humanistycznym, matematyczno - fizycznym i przyrodniczym. Miło nam zakomunikować, że uczennica klasy III b - Kamila Gołąb została podwójną laureatką konkursu z przedmiotów: języka polskiego i historii. Gratulujemy Laureatce i jej opiekunkom -  nauczycielkom:  j. polskiego - Gabrieli Seweryniak oraz historii - Annie Świdurskiej.
Wielkim sukcesem zakończył się także udział uczennicy klasy II a - Julii Sildorff, przygotowującej się do udziału w konkursie pod opieką p. Gabrieli Seweryniak. Julia w ubiegłym roku szkolnym była finalistką konkursu z języka niemieckiego, a w bieżącym roku szkolnym okazała się najlepsza w konkursowym zmaganiach, uzyskując tytuł laureatki.  

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZENNICOM!!!

FOTORELACJA Z GALI KONKURSU W KWIETNIU!!! (l.s.)


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego