Strona Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Zwycięzcy!

Aktualności > 2011/2012 > KWIECIEŃ

ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU "JEDZ SMACZNIE I ZDROWO"


W bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum po raz drugi włączyło się do projektu "JEDZ SMACZNIE I ZDROWO", w ramach którego realizowano scenariusze zajęć edukacyjnych mających na celu: uświadamianie uczniom, jak ważne jest zdrowe odżywianie; zachęcanie do podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania; ponadto uwrażliwianie młodzież na tak ważne problemy społeczne jak marnowanie żywności i niedożywienie.

27 kwietnia 2012 roku na stronie programu "JEDZ SMACZNIE I ZDROWO", którego organizatorem jest marka WINIARY, a partnerem społecznym Federacja Polskich Banków Żywności ogłoszono wyniki konkursu na plakat i film reklamowy. Uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród dwudziestu wyróżnionych szkół w kategorii plakat:  
- Klasa integracyjna, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną różnego stopnia za pracę "Razem smakuje lepiej"- pracę przygotowaną pod opieką pań: Agnieszki Barszczyk oraz Jadwigi Kranc
- Klasa II c za pracę "Królestwo warzyw i owoców na wyciagnięcie ręki" - plakat opracowany pod opieką pań: Aliny Bujak i Lucyny Spes.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali wyjątkowe komplety zestawów kulinarnych, które z pewnością staną się inspiracją do kulinarnych zmagań!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego